SHOWROOM

V tomto exklusivním prezentačním místě, přímo v Galerii Šantovka, máte možnost vybrat si z nepřeberného množství materiálů a zařizovacích předmětů všech kategorií. Náš prodejce Vám ochotně poradí s výběrem, ať už se jedná o keramické obklady a dlažby, veškeré zařizovací předměty koupelen, interiérové dřevěné podlahy i nášlapné povrchy teras nebo balkónů či vstupní a vnitřní designové dveře včetně kování. 


 

Santovka living 001
KOUPELNA 800

KOUPELNY

Vzorové koupelny a WC v našem showroomu jsou prezentovány v rozměrech odpovídajících reálným koupelnám a WC v projektu, včetně výšky stropů i pozice vypínačů a zásuvek. Naleznete zde nejen designové kombinace obkladů a dlažeb, sanitu s čistými liniemi, ale i stylové baterie a moderní topné žebříky. To vše splňuje nároky na estetické, kvalitní a komfortní řešení Vaší koupelny a WC. V rámci standardního vybavení si můžete vybrat z několika variant zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb. Individuální požadavky klientů na vzhled a vybavení je připravena řešit firma Koupelny Ptáček, partner a dodavatel projektu.

 

koupelny lg RGBmalé

VYTÁPĚNÍ A CHLAZENÍ

Základním standardem všech bytů je podlahové teplovodní vytápění instalované ve všech místnostech bytu s výjimkou komor, v koupelnách navíc doplněné otopným žebříkem. V rámci nadstandardu lze do každého bytu instalovat moderní stropní pasivní chlazení umístěné v podhledech. Tento systém v letních měsících využívá chlad vytvořený při regeneraci geotermálních vrtů, a proto jsou jeho provozní náklady zcela minimální. Oba dva systémy – vytápění i chlazení - jsou energeticky nenáročné a přinášejí maximální uživatelský komfort v podobě rovnoměrné distribuce tepla či chladu, absenci hluku a průvanu nebo minimálního víření prachu. Velkým benefitem je i estetický dopad na interiéry, které nejsou narušeny žádným radiátorem či klimatizační jednotkou.

Topení a chlazení 800x800 FINAL
uspora

GEOTERMÁLNÍ VRTY A TEPELNÁ ČERPADLA

Základním zdrojem vytápění i chlazení je systém ekologických, 100 metrů hlubokých, geotermálních vrtů osazených tepelnými čerpadly. Jedná se o moderní a provozně velmi úsporný systém založený na využití geotermální energie, přičemž při přirozené regeneraci vrtů v letním období je generován i chlad. Díky tomu jsou náklady na chlazení prostor, které je nabízeno jako volitelná klientská změna, velmi nízké. Jejich výše odpovídá převážně jen části nákladů na provoz oběhových čerpadel určených k distribuci ochlazené vody v podhledech místností.

VZDUCHOTECHNIKA A REKUPERACE

Všechny byty jsou již ve standardu vybaveny vzduchotechnikou s rekuperací tepla. Každou pobytovou místnost v bytě tak máte možnost řízeně větrat. I při zavřených oknech budete dýchat čerstvý vzduch zvenčí, který navíc prošel přes prachové a pylové filtry. Zároveň je tento přicházející venkovní vzduch předehřátý (v létě naopak předchlazený) odchozím vzduchem z místností - rekuperace. Díky minimální ztrátě tepla či chladu tak dochází k dalšímu snížení energetických nákladů domácnosti. Vzduch v interiéru je navíc zbaven alergenních částic a plísní, které nejčastěji vznikají právě ve špatně větraných prostorech.

Rekuperace
garazove stani2

PARKOVÁNÍ A SKLEPY

Garážová stání jsou umístěna v suterénu všech budov. Všechna jsou svými rozměry vysoce nadstandardní a až na výjimky mají rozměry 2,7 x 6 m, čímž uspokojí jak začínající řidiče, tak majitele velkých SUV nebo luxusních limuzín. Takto prostorná místa oceníte například při cestování s dětmi nebo přepravě větších nákupů či zavazadel. V případě vlastnictví více vozidel náleží k větším bytům další garážové stání. Některá stání jsou určena speciálně pro motocykly. V suterénu všech budov naleznete i prostorné zděné sklepy, z nichž některé jsou přímo přístupné samostatnými dveřmi z garážového stání. Můžete v nich odložit zejména sezónní věci, pro které tak nemusíte hledat úložiště přímo v bytě.

 

OKNA

Charakteristickým rysem architektonického ztvárnění domů jsou velkoplošná okna se skly osazenými v elegantních tmavých hliníkových rámech. Velké prosklené plochy zaručují maximální prosvětlenost a vzdušnost interiérů, odlehčují prostor a umožňují obyvatelům bytů atraktivní výhledy. Použité hliníkové okenní rámy představují současný nejvyšší standard na trhu. Jejich výhodou je velmi vysoká pevnost, subtilnost, stálost povrchu a praktická bezúdržbovost. Samozřejmostí jsou izolační trojskla, která výrazně omezují tepelné ztráty, snižují náklady na vytápění a chrání Vaše soukromí.

Na balkonech a lodžiích jsou v rámci nadstandardu navrženy stínící panely, které poskytují ochranu před slunečními paprsky. Pro další zvýšení komfortu je nad okny instalována příprava na osazení venkovních žaluzií.

Okna 800x800
ŠAN Ostraha

BEZPEČNOST

Vstupní dveře do bytů, včetně kování, splňují požadavky bezpečnostní třídy č.3. Přízemní byty mají okna s bezpečnostním zasklením. Kamery umožňují monitorování vstupů do všech domů a garáží. Již ve standardu je každý byt vybaven videotelefonem, díky kterému můžete identifikovat návštěvníky přímo na Vašem monitoru. Přístup do domů je zabezpečen čipovými kartami. Samozřejmostí jsou detektory kouře a další protipožární opatření v budovách. 

Všechny byty jsou umístěny dostatečně vysoko nad úrovní hladiny vody při nejvyšší historicky naměřené povodni v roce 1997 a jsou tak plně ochráněny proti velké vodě.

 

DALŠÍ VÝHODY PROJEKTU

  • Konstrukce domů se zvýšenou ochranou proti hluku.
  • Napojení všech bytů na optickou kabeláž pro distribuci dat a kabelové TV. Datové zásuvky v každé obytné místnosti bytu.
  • Dřevěné vícevrstvé podlahy.
  • Nadstandardní výšky stropů v obytných místnostech 290 cm (v případě realizace stropního chlazení 275 cm).
  • Nadstandardně vysoké dveře (výška křídel 210 cm).
  • Komfortní balkóny, lodžie a terasy pro umístění zahradního nábytku.
  • Příprava na instalaci jacuzzi na terasách střešních bytů.
  • Společné místnosti v suterénech určené k mytí kol a psů.
  • Nabíjecí stanice pro elektromobily v areálu.
Šantovka Living park