Novinky

Přípravy vzorového bytu započaly

V lednu 2023 jsme předali klíč od vzorového bytu interiérovému studiu Pearl Design, které má za úkol byt kompletně vybavit. Pokud vše půjde dobře, hotovo by mělo být do konce měsíce. Již v prosinci proběhla částečná montáž kuchyně od kuchyňského studia Sykora.

Na budovách B1 a B2 probíhá osazování skleněných zábradlí a vchodových dveří do jednotlivých bytů. Byty v těchto domech jsou v různých fázích výstavby. Stále probíhají obkladačské a malířské práce či pokládání podlahových krytin. Práce pokračují i venku, kde se realizují gabiony odstiňující předzahrádky od zraků kolemjdoucích.

Na domech C1 a D1 se dokončují vnitřní příčky v nejvyšších patrech. Začínají práce na skladbě střešního pláště. V nejbližších dnech započnou práce na VZT a budou se osazovat okna.

 

Další novinky

O byty Šantovka Living je enormní zájem. Brzy startujeme další etapu.

V právě dokončované čtvrté etapě (C3, D3) je v nabídce již jen několik posledních volných bytů. Stavba bude hotova ke…

Většina bytů v Šantovka Living je už téměř hotová, pokračují práce v terénu

První část prestižního rezidenčního projektu Šantovka Living se blíží finálnímu stavu. Ve čtyřech dokončovaných domech jsou již téměř hotové byty…

Práce na třetí a čtvrté etapě pokračují dle plánu

Realizace třetí etapy (objekty C2, D2) a čtvrté etapy (objekty C3, D3) probíhá dle stanoveného harmonogramu. V současné době jsou…

  Zajímá Vás více?
  Kontaktujte nás!

  mám zájem o byt:
  v budově:

  porovnání bytů ()

  zobrazit smazat