Novinky

Přípravy vzorového bytu započaly

V lednu 2023 jsme předali klíč od vzorového bytu interiérovému studiu Pearl Design, které má za úkol byt kompletně vybavit. Pokud vše půjde dobře, hotovo by mělo být do konce měsíce. Již v prosinci proběhla částečná montáž kuchyně od kuchyňského studia Sykora.

Na budovách B1 a B2 probíhá osazování skleněných zábradlí a vchodových dveří do jednotlivých bytů. Byty v těchto domech jsou v různých fázích výstavby. Stále probíhají obkladačské a malířské práce či pokládání podlahových krytin. Práce pokračují i venku, kde se realizují gabiony odstiňující předzahrádky od zraků kolemjdoucích.

Na domech C1 a D1 se dokončují vnitřní příčky v nejvyšších patrech. Začínají práce na skladbě střešního pláště. V nejbližších dnech započnou práce na VZT a budou se osazovat okna.

 

Další novinky

Výstavba pokračuje i v zimě. Další budovy už mají hotovou konstrukci

I během mrazivého ledna se projekt Šantovka Living posunuje dál k finálnímu stavu. Při pohledu zvenčí mohou kolemjdoucí vidět další dokončené…

Sváteční otevírací doba prodejního centra

Vánoční atmosféra je všudy přítomná a mnozí z nás se již těší na příjemné prožití svátků. Rádi bychom vás informovali…

Stavební práce pokračují ve svižném tempu

Výstavba dalších budov projektu Šantovka Living pokračuje rychlým tempem. V tomto týdnu jsme na budovách C2, D2 dokončili monolitickou konstrukci obou…

porovnání bytů ()

zobrazit smazat