Novinky

Přípravy vzorového bytu započaly

V lednu 2023 jsme předali klíč od vzorového bytu interiérovému studiu Pearl Design, které má za úkol byt kompletně vybavit. Pokud vše půjde dobře, hotovo by mělo být do konce měsíce. Již v prosinci proběhla částečná montáž kuchyně od kuchyňského studia Sykora.

Na budovách B1 a B2 probíhá osazování skleněných zábradlí a vchodových dveří do jednotlivých bytů. Byty v těchto domech jsou v různých fázích výstavby. Stále probíhají obkladačské a malířské práce či pokládání podlahových krytin. Práce pokračují i venku, kde se realizují gabiony odstiňující předzahrádky od zraků kolemjdoucích.

Na domech C1 a D1 se dokončují vnitřní příčky v nejvyšších patrech. Začínají práce na skladbě střešního pláště. V nejbližších dnech započnou práce na VZT a budou se osazovat okna.

 

Další novinky

4 etapy v realizaci

Výstavba Šantovka Living probíhá ve 4 etapách. Majitelé bytů v domech B1 a B2 již jen čekají na úřední dořešení…

1. etapa zkolaudována

Zkolaudováno! První etapa projektu Šantovka Living získala kolaudační souhlas. Majitelé bytů v budovách B1 a B2 se již brzy budou…

Projekt Šantovka Living zvítězil v soutěži o nejlepší rezidenční projekt v zemích střední a východní Evropy

V pražském hotelu Fitzgerald se ve středu 26. dubna uskutečnil galavečer předávání prestižních mezinárodních developerských ocenění HOF AWARDS 2023. V…

porovnání bytů ()

zobrazit smazat