Novinky

Přípravy vzorového bytu započaly

V lednu 2023 jsme předali klíč od vzorového bytu interiérovému studiu Pearl Design, které má za úkol byt kompletně vybavit. Pokud vše půjde dobře, hotovo by mělo být do konce měsíce. Již v prosinci proběhla částečná montáž kuchyně od kuchyňského studia Sykora.

Na budovách B1 a B2 probíhá osazování skleněných zábradlí a vchodových dveří do jednotlivých bytů. Byty v těchto domech jsou v různých fázích výstavby. Stále probíhají obkladačské a malířské práce či pokládání podlahových krytin. Práce pokračují i venku, kde se realizují gabiony odstiňující předzahrádky od zraků kolemjdoucích.

Na domech C1 a D1 se dokončují vnitřní příčky v nejvyšších patrech. Začínají práce na skladbě střešního pláště. V nejbližších dnech započnou práce na VZT a budou se osazovat okna.

 

Další novinky

Začínají se pokládat podlahové krytiny

První etapa projektu Šantovka Living se pomalu chýlí ke konci. Jedná se o budovy B1 a B2, u kterých nyní…

Šantovka Living získala prestižní ocenění za nejlepší rezidenční projekt

Projekt Šantovka Living obdržel prestižní ocenění Best Residential Development of the year za vynikající přínos rezidenčnímu developmentu. V rámci letošních…

Začínají se rýsovat pohledové prvky

Na budovách B1 a B2 v projektu Šantovka Living pokračují práce na venkovních omítkách. Byly osazeny vstupní dveře do budov,…

porovnání bytů ()

zobrazit smazat