Novinky

Výstavba pokračuje i v zimě. Další budovy už mají hotovou konstrukci

I během mrazivého ledna se projekt Šantovka Living posunuje dál k finálnímu stavu. Při pohledu zvenčí mohou kolemjdoucí vidět další dokončené objekty.

Domy C1 a D1, jsou zcela hotové a připravené pro předávání klientům. Další čtyři budovy už mají alespoň základní monolitickou konstrukci hotovou.

V případě budov C2 a D2 už pracujeme na vyzdívkách v 5. nadzemním podlaží, ve 3. až 5. patře uzavíráme budovu okenními výplněmi, realizujeme elektro-rozvody elektro, rozvody vzduchotechniky a rozvody vodovodu a kanalizace. Připravujeme podklady pro osazení žaluziových boxů a stavíme lešení, abychom mohli provést i fasádu domů.

Budovy s označením C3 a D3 už mají dokončené monolitické konstrukce, uvnitř probíhají ve 3. a 4. podlaží vyzdívky a v 1. až 3. podlaží uzavíráme budovy okenními výplněmi.

Přes proměnlivé počasí se sněhovými nadílkami a mrazivými dny práce na našem prestižním rezidenčním projektu pokračují.

Další novinky

Většina bytů v Šantovka Living je už téměř hotová, pokračují práce v terénu

První část prestižního rezidenčního projektu Šantovka Living se blíží finálnímu stavu. Ve čtyřech dokončovaných domech jsou již téměř hotové byty…

Práce na třetí a čtvrté etapě pokračují dle plánu

Realizace třetí etapy (objekty C2, D2) a čtvrté etapy (objekty C3, D3) probíhá dle stanoveného harmonogramu. V současné době jsou…

Sváteční otevírací doba prodejního centra

Vánoční atmosféra je všudy přítomná a mnozí z nás se již těší na příjemné prožití svátků. Rádi bychom vás informovali…

porovnání bytů ()

zobrazit smazat