Novinky

Většina bytů v Šantovka Living je už téměř hotová, pokračují práce v terénu

První část prestižního rezidenčního projektu Šantovka Living se blíží finálnímu stavu. Ve čtyřech dokončovaných domech jsou již téměř hotové byty a stavební práce se přesouvají do společných prostor.

Pracujeme na objektech C2, D2, C3 a D3. V jednotlivých bytech budov C2 a D2 nyní finalizujeme omítky a podlahy a práce se následně přesunou do společných prostor. V obdobném stavu je nyní i dvojice objektů C3 a D3, v nichž dokončujeme poslední dvě patra. Na budovách C2 a D2 jsme také dokončili poslední podkonstrukce pro zábradlí a posuvné paravany, připravujeme zateplení pro aplikaci stěrkové hmoty a také výztužné skleněné síťoviny.

V rámci technické infrastruktury jsme všechny objekty napojili na rozvody vodovodu a splaškové i dešťové kanalizace.

Kromě samotných budov provádíme další práce i v okolí domů na nábřeží Mlýnského potoka. Dokončili jsme reprofilaci břehové hrany s kamenným zpevněním a můžeme zahájit výstavbu mlatové komunikace podél nábřeží, která propojí dokončené etapy s novými úseky celého prostoru.

Další novinky

Zahájen prodej dalších bytů a nové prodejní centrum

Vrchol jara přinesl v Šantovka Living řadu novinek. Tou nejzásadnější je spuštění prodeje dalších bytů v nové etapě A, jejíž…

O byty Šantovka Living je enormní zájem. Brzy startujeme další etapu.

V právě dokončované čtvrté etapě (C3, D3) je v nabídce již jen několik posledních volných bytů. Stavba bude hotova ke…

Práce na třetí a čtvrté etapě pokračují dle plánu

Realizace třetí etapy (objekty C2, D2) a čtvrté etapy (objekty C3, D3) probíhá dle stanoveného harmonogramu. V současné době jsou…

  Zajímá Vás více?
  Kontaktujte nás!

  mám zájem o byt:
  v budově:

  porovnání bytů ()

  zobrazit smazat