Novinky

Práce na třetí a čtvrté etapě pokračují dle plánu

Realizace třetí etapy (objekty C2, D2) a čtvrté etapy (objekty C3, D3) probíhá dle stanoveného harmonogramu. V současné době jsou dokončeny kompletní vyzdívky ve všech objektech. Osazeny jsou také všechny okenní výplně. Od spodních pater se nyní realizují omítky a v objektech C2, D2 i skladby podlah.

V horních patrech se dokončují bytové rozvody technického zařízení (elektroinstalace, kanalizace, topení, vodovodu a vzduchotechniky). Obrysy dostávají i samotné obálky jednotlivých budov, jenž se zateplují. Dokončeny jsou všechny podkonstrukce, které je nutno před samotným zateplením instalovat. Jedná se o skryté kastlíky a vodítka pro žaluzie, zábradlí a posuvné stínící paravany. V plném proudu jsou také realizace skladby střech, balkónů a společných teras.

Rušno je i okolo samotných budov. Jednotlivé objekty připojujeme na inženýrské sítě. Svojí podobu dostane co nevidět i levobřežní hrana Mlýnského potoka. Byly vykáceny náletové dřeviny, aby mohly následovat práce na reprofilaci břehu mlýnského potoka a vytvoření mlatové cesty podél objektů.

Obě etapy předpokládáme dokončit v posledním kvartále letošního roku. Následné předávání bytů pak bude probíhat v prvním čtvrtletí 2025.

Další novinky

Výstavba pokračuje i v zimě. Další budovy už mají hotovou konstrukci

I během mrazivého ledna se projekt Šantovka Living posunuje dál k finálnímu stavu. Při pohledu zvenčí mohou kolemjdoucí vidět další dokončené…

Sváteční otevírací doba prodejního centra

Vánoční atmosféra je všudy přítomná a mnozí z nás se již těší na příjemné prožití svátků. Rádi bychom vás informovali…

Stavební práce pokračují ve svižném tempu

Výstavba dalších budov projektu Šantovka Living pokračuje rychlým tempem. V tomto týdnu jsme na budovách C2, D2 dokončili monolitickou konstrukci obou…

porovnání bytů ()

zobrazit smazat