Novinky

Práce na třetí a čtvrté etapě pokračují dle plánu

Realizace třetí etapy (objekty C2, D2) a čtvrté etapy (objekty C3, D3) probíhá dle stanoveného harmonogramu. V současné době jsou dokončeny kompletní vyzdívky ve všech objektech. Osazeny jsou také všechny okenní výplně. Od spodních pater se nyní realizují omítky a v objektech C2, D2 i skladby podlah.

V horních patrech se dokončují bytové rozvody technického zařízení (elektroinstalace, kanalizace, topení, vodovodu a vzduchotechniky). Obrysy dostávají i samotné obálky jednotlivých budov, jenž se zateplují. Dokončeny jsou všechny podkonstrukce, které je nutno před samotným zateplením instalovat. Jedná se o skryté kastlíky a vodítka pro žaluzie, zábradlí a posuvné stínící paravany. V plném proudu jsou také realizace skladby střech, balkónů a společných teras.

Rušno je i okolo samotných budov. Jednotlivé objekty připojujeme na inženýrské sítě. Svojí podobu dostane co nevidět i levobřežní hrana Mlýnského potoka. Byly vykáceny náletové dřeviny, aby mohly následovat práce na reprofilaci břehu mlýnského potoka a vytvoření mlatové cesty podél objektů.

Obě etapy předpokládáme dokončit v posledním kvartále letošního roku. Následné předávání bytů pak bude probíhat v prvním čtvrtletí 2025.

Další novinky

Zahájen prodej dalších bytů a nové prodejní centrum

Vrchol jara přinesl v Šantovka Living řadu novinek. Tou nejzásadnější je spuštění prodeje dalších bytů v nové etapě A, jejíž…

O byty Šantovka Living je enormní zájem. Brzy startujeme další etapu.

V právě dokončované čtvrté etapě (C3, D3) je v nabídce již jen několik posledních volných bytů. Stavba bude hotova ke…

Většina bytů v Šantovka Living je už téměř hotová, pokračují práce v terénu

První část prestižního rezidenčního projektu Šantovka Living se blíží finálnímu stavu. Ve čtyřech dokončovaných domech jsou již téměř hotové byty…

  Zajímá Vás více?
  Kontaktujte nás!

  mám zájem o byt:
  v budově:

  porovnání bytů ()

  zobrazit smazat