Novinky

Listopadový Living Day: prohlédněte si nejlepší byty!

Další dva domy projektu Šantovka Living už jsou těsně před předáváním svým budoucím obyvatelům. Při té příležitosti jsme připravili pro všechny zájemce originální prezentační akci, díky které si můžete špičkové bydlení v rezidenční čtvrti v srdci Olomouce takříkajíc osahat a zcela detailně poznat.

Kolaudačním řízením už úspěšně prošly domy C1 a D1. A právě do jednoho z nich se můžete osobně podívat a nechat se vnitřkem domu i bytu provést zkušenými i ochotnými prodejkyněmi. Speciální prezentační akce s názvem Living Day se odehraje v sobotu 25. listopadu v době od 10 do 16 hodin.

Naše prodejkyně Martina Horáková a Eliška Kůstková zájemcům představí nejen ukázkový vzorový byt, ale také jeden z mnoha bytů v domě C1. Naši externí dodavatelé, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, jako jsou například Pearl Design, Vekra, IKEA nebo Kuchyně Sykora vám zodpoví jakékoliv dotazy například ohledně podlah, interiérového designu, dveří a dalších detailů, které dohromady vytvářejí skvělé bydlení. Aby se vám mohly naše prodejkyně naplno věnovat, doporučujeme předem rezervovat čas návštěvy prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. 

Každého z hostů zde bude čekat welcome drink, s ohledem na adventní období jsme tentokrát zvolili svařené víno a drobné občerstvení. Pro zabavení vašich ratolestí jsme připravili i dětské vánoční dílničky, díky kterým pak rodičům umožníme, aby si mohli v klidu všechno projít.

Dodejme, že stavební ruch na poloostrov mezi Moravou a Mlýnským potokem neutichá a současně úspěšně pokračují práce i na dalších čtyřech domech, kde se dokončují konstrukce stropů a vyzdívají interiéry v jednotlivých podlažích.

Na Vaši návštěvu se těší tým Šantovka Living.

 

Martina Horáková
+420 737 057 498
horakova@santovkaliving.cz

Ing. Mgr. Eliška Kůstková
+420 736 255 435
kustkova@santovkaliving.cz

Další novinky

V listopadu klienti zkontrolují nové byty

Dobrá zpráva: v těchto dnech jsme získali kolaudační rozhodnutí pro další dva domy projektu Šantovka Living a v průběhu listopadu už vyzveme…

Spouštíme další vlnu prodeje

V projektu Šantovka Living jsme právě odstartovali další etapu prodeje exkluzivních bytů. Na poloostrově u soutoku řeky Moravy a Mlýnského potoka…

Druhá etapa odkrývá svou finální podobu

Poloostrov v srdci Olomouce začíná ožívat lidmi žijícími v prvních 2 domech a zároveň začíná odrývat finální podobu 2. etapy.…

porovnání bytů ()

zobrazit smazat