SHOWROOM

V tomto exklusivním prezentačním místě, přímo v Galerii Šantovka, máte možnost vybrat si z nepřeberného množství materiálů a zařizovacích předmětů všech kategorií. Naši prodejci Vám ochotně poradí s výběrem, ať už se jedná o keramické obklady a dlažby, veškeré zařizovací předměty koupelen, interiérové dřevěné podlahy i nášlapné povrchy teras nebo balkónů či vstupní a vnitřní designové dveře včetně kování. 


 

Santovka living 001
KOUPELNA 800

KOUPELNY

Vzorové koupelny a WC v našem showroomu jsou prezentovány v rozměrech odpovídajících reálným koupelnám a WC v projektu, včetně výšky stropů i pozice vypínačů a zásuvek. Naleznete zde nejen designové kombinace obkladů a dlažeb, sanitu s čistými liniemi, ale i stylové baterie a moderní topné žebříky. To vše splňuje nároky na estetické, kvalitní a komfortní řešení Vaší koupelny a WC. V rámci standardního vybavení či výběrového standardu si můžete vybrat z několika variant zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb. Individuální požadavky klientů na vzhled a vybavení je připravena řešit firma Koupelny Ptáček, partner a dodavatel projektu.

 

koupelny lg RGBmalé

VYTÁPĚNÍ A CHLAZENÍ

Základním standardem všech bytů je podlahové teplovodní vytápění instalované ve všech místnostech bytu s výjimkou komor, v koupelnách navíc doplněné otopným žebříkem. Každá obytná místnost má samostatnou regulaci teploty. V rámci nadstandardu lze do každého bytu instalovat moderní stropní pasivní chlazení umístěné v podhledech. Tento systém v letních měsících využívá chlad vytvořený při regeneraci geotermálních vrtů, a proto jsou jeho provozní náklady zcela minimální. Oba dva systémy – vytápění i chlazení - jsou energeticky nenáročné a přinášejí maximální uživatelský komfort v podobě rovnoměrné distribuce tepla či chladu, absenci hluku a průvanu nebo minimálního víření prachu. Velkým benefitem je i estetický dopad na interiéry, které nejsou narušeny žádným radiátorem či klimatizační jednotkou.

Topení a chlazení 800x800 FINAL
uspora

GEOTERMÁLNÍ VRTY A TEPELNÁ ČERPADLA

Základním zdrojem vytápění i chlazení je systém ekologických, 100 metrů hlubokých, geotermálních vrtů osazených tepelnými čerpadly. Jedná se o moderní a provozně velmi úsporný systém založený na využití geotermální energie, přičemž při přirozené regeneraci vrtů v letním období je generován i chlad. Díky tomu jsou náklady na chlazení prostor, které je nabízeno jako volitelná klientská změna, velmi nízké. Jejich výše odpovídá převážně jen části nákladů na provoz oběhových čerpadel určených k distribuci ochlazené vody v podhledech místností.

VZDUCHOTECHNIKA A REKUPERACE

Všechny byty jsou již ve standardu vybaveny vzduchotechnikou s rekuperací tepla. Každou pobytovou místnost v bytě tak máte možnost řízeně větrat. I při zavřených oknech budete dýchat čerstvý vzduch zvenčí, který navíc prošel přes prachové a pylové filtry. Zároveň je tento přicházející venkovní vzduch předehřátý (v létě naopak předchlazený) odchozím vzduchem z místností - rekuperace. Díky minimální ztrátě tepla čí chladu tak dochází k dalšímu snížení energetických nákladů domácnosti. Vzduch v interiéru je navíc zbaven alergenních částic a plísní, které nejčastěji vznikají právě ve špatně větraných prostorech.

Rekuperace
garazove stani2

PARKOVÁNÍ A SKLEPY

Garážová stání jsou umístěna v suterénu všech budov. Všechna jsou svými rozměry vysoce nadstandardní a až na výjimky mají rozměry 2,7 x 6 m, čímž uspokojí jak začínající řidiče, tak majitele velkých SUV nebo luxusních limuzín. Takto prostorná místa oceníte například při cestování s dětmi nebo přepravě větších nákupů či zavazadel. V případě vlastnictví více vozidel náleží k větším bytům další garážové stání. Některá stání jsou určena speciálně pro motocykly. V suterénu všech budov naleznete i prostorné zděné sklepy, z nichž některé jsou přímo přístupné samostatnými dveřmi z garážového stání. Můžete v nich odložit zejména sezónní věci, pro které tak nemusíte hledat úložiště přímo v bytě.

 

OKNA

Charakteristickým rysem architektonického ztvárnění domů jsou velkoplošná francouzská okna se skly osazenými v elegantních tmavých hliníkových rámech. Velké prosklené plochy zaručují maximální prosvětlenost a vzdušnost interiérů, odlehčují prostor a umožňují obyvatelům bytů atraktivní výhledy. Použité hliníkové okenní rámy představují současný nejvyšší standard na trhu. Jejich výhodou je velmi vysoká pevnost, subtilnost, stálost povrchu a praktická bezúdržbovost. Samozřejmostí jsou izolační trojskla, která výrazně omezují tepelné ztráty, snižují náklady na vytápění a chrání Vaše soukromí.

Na balkonech a lodžiích jsou v rámci nadstandardu navrženy stínící panely, které poskytují ochranu před slunečními paprsky. Pro další zvýšení komfortu je nad okny na jižních a západních fasádách instalována příprava na osazení venkovních žaluzií.

Okna 800x800
ŠAN Ostraha

BEZPEČNOST

Vstupní dveře do bytů, včetně kování, splňují požadavky bezpečnostní třídy č.3. Přízemní byty mají okna s bezpečnostním zasklením a přípravu na instalaci zabezpečovacího systému. Kamery umožňují monitorování vstupů do všech domů a garáží. Již ve standardu je každý byt vybaven videotelefonem, díky kterému můžete identifikovat návštěvníky přímo na Vašem monitoru. Přístup do domů je zabezpečen čipovými kartami. Samozřejmostí jsou detektory kouře a další protipožární opatření v budovách. 

Všechny byty jsou umístěny dostatečně vysoko nad úrovní hladiny vody při nejvyšší historicky naměřené povodni v roce 1997 a jsou tak plně ochráněny proti velké vodě.

 

DALŠÍ VÝHODY PROJEKTU

  • Konstrukce domů se zvýšenou ochranou proti hluku.
  • Napojení všech bytů na optickou kabeláž pro distribuci dat a kabelové TV. Datové zásuvky v každé obytné místnosti bytu.
  • Dřevěné vícevrstvé podlahy.
  • Nadstandardní výšky stropů v obytných místnostech (min. 275 cm).
  • Nadstandardně vysoké dveře (výška křídel 210 cm).
  • Komfortní balkóny, lodžie a terasy pro umístění zahradního nábytku.
  • Příprava na instalaci jacuzzi na terasách střešních bytů.
  • Společné místnosti v suterénech určené k mytí kol a psů.
  • Nabíjecí stanice pro elektromobily v areálu.
Dalsi vyhody 800x800